Problemy z aranżacją…

Problemy z aranżacją…

Wczoraj wybierałam pościel dla moich rodziców i muszę przyznać, że miałam z tym zadaniem niemały problem. Co prawda trochę już „siedzę” w tym temacie, jednakże naprawdę trudno było mi wyselekcjonować takie pościele, które idealnie pasowałyby do sypialni rodziców. Zacznę od tego, że aranżacja ich sypialni jest nieco nietypowa. Królują w niej czerwone, żółte oraz pomarańczowe odcienie. Jeśli ktoś posiada sypialnię utrzymaną w podobnych barwach, być może moje podpowiedzi okażą się dla niego przydatne.

W przypadku czerwono-żółtej kolorystyki najlepiej wybrać takie kolory pościeli, które nieco wyciszyłyby ogólną aranżację. Godne uwagi są odcienie beżu lub écru. Można także iść nieco na łatwiznę – i po prostu zdecydować się na pościel w kolorze czerwonym lub żółtym. Jeśli jednak sypialnia jest nieco mniejsza, lepiej zdecydować się na jasny kolor pościeli – w ten sposób nieco rozjaśnimy cały pokój, optycznie go powiększając. Ja zwróciłam uwagę właśnie na pościel greno o delikatnym, kanarkowym odcieniu. Ostatecznie zdecydowałam się na model utrzymany w dwóch kolorach – écru oraz jasnym pomarańczu. Jeśli jednak ktoś dysponuje bardzo przestronną sypialnią, z powodzeniem może zdecydować się na pościel o ciemniejszej kolorystyce. Tutaj polecam nawet warianty bordowe, które prezentują się bardzo elegancko. Czerwień połączona z barwą żółtą i pomarańczową daje dość „ogniste” połączenie, jednakże z pomocą odpowiedniej kolorystyki można ją odrobinę wyciszyć. Na szczęście producenci pościeli zapewniają nam naprawdę szeroki wybór, dzięki czemu mamy w czym wybierać.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>